Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

Controlling Systems partnerem VI Kongresu ICV

Controlling Systems partnerem VI Kongresu ICV

Firma Controlling Systems Sp. z o.o. była partnerem VI Międzynarodowego Kongresu Controllerów, który odbył się w dniach 26-27 kwietnia 2012 roku w Poznaniu. 

Temat tegorocznego spotkania brzmiał „Controller jako partner biznesowy w niestabilnych czasach”. Współpraca pomiędzy zarządzającym a controllerem ma ogromny wpływ na wyniki przedsiębiorstwa, które działa w niestabilnych czasach. Coraz ważniejsze staje się przedstawianie uczestnikom skutecznych modeli oraz procesów biznesowych, które uwzględniają dynamikę zmian i ewoluującej strategii przedsiębiorstw. Rola controllera jako aktywnego doradcy oraz partnera biznesowego managera jest nieoceniona przy opracowywaniu długoterminowych strategii i przy ich wdrażaniu.

Gościem specjalnym Kongresu był Sławomir Lachowski - wizjoner polskiej bankowości, twórca sukcesu mBanku, podróżnik.

Udział w Kongresie ICV był możliwością bezpośredniego kontaktu z Controllerami, z różnych firm, instytucji a także z innych krajów Europy. Był okazją do poznania aktualnych potrzeb i trendów controllingowych.

Podczas Kongresu Paweł Musiał, Dyrektor handlowy Controlling Systems Sp. z o.o. zaprezentował najnowszą wersję naszego narzędzia wspomagającego budżetowanie i analizy systemu Eureca.
Mieliśmy okazje przekonać się, że Eureca nie ustępuje funkcjonalnością międzynarodowym narzędziom, które także były prezentowane podczas Kongresu, a przewyższa je pod względem liczby wdrożeń w Polsce.

   

Podsumowanie VI Międzynarodowego Kongresu Controllerów znajduje się na stronie http://www.controllerverein.com/miedzynarodowe_stowarzyszenie_controllerow.137947.html