Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

EURECA liczy dla SZLACHETNEJ PACZKI!

EURECA liczy dla SZLACHETNEJ PACZKI!

Rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA, prowadzącym ogólnopolski projekt SZLACHETNA PACZKA. Idea Paczki jest nam bardzo bliska, od kilku lat członkowie zespołu CONTROLLING SYSTEMS biorą udział w projekcie. Wspólnie przygotowujemy paczki dla wybranych rodzin, które żyją w niezawinionej biedzie

 

Z roku na rok Stowarzyszenie WIOSNA profesjonalizuje swoją działalność, rozszerzając zasięg swoich projektów pomocowych. Obok SZLACHETNEJ PACZKI jest również organizatorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga dzieciom wygrywać w szkole i w życiu.

Działalność WIOSNY według najwyższych standardów i profesjonalne zarządzanie projektami, które tylko w 2013 roku zaangażowały ponad 1,5% Polaków, wymagają odpowiedniej klasy narzędzi informatycznych.

Dlatego, gdy tylko pojawiła się taka potrzeba, postanowiliśmy rozpocząć współpracę - nieodpłatnie przekazaliśmy WIOŚNIE licencje systemu EURECA, a nasi Konsultanci w ramach wolontariatu zrealizowali prace wdrożeniowe.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy projekty pomocowe Stowarzyszenia będą mogły być organizowane jeszcze sprawniej, tak by mądra pomoc docierała do najbardziej potrzebujących.

CONTROLLING SYSTEMS jak co roku – również w tej edycji – zaangażuje się w przygotowanie pomocy dla rodzin w SZLACHETNEJ PACZCE.

Pełny komunikat prasowy: zobacz


Zobacz cały certyfikat

Link do oficjalnej listy partnerów akcji Szlachetna Paczka: tutaj