ICV

W maju 2016 roku, podczas kongresu Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV, firma Controlling Systems została uroczyście przyjęta do grona firmowych członków stowarzyszenia.

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie, Controlling Systems i nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między Członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwoli nam to skonfrontować i uzupełnić nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu specjaliści Controlling Systems mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Podczas kongresu wspólnie świętowaliśmy 10 lat działalności ICV w Polsce. Co ważne, od początku uczestniczyliśmy w inicjatywach stowarzyszenia, a teraz jesteśmy partnerem firmowym. Było zatem co świętować. W czasie kongresu reprezentował nas Pan Paweł Musiał, Członek Zarządu Controlling Systems.

Certyfikat ICV - zobacz