Nagrody i certyfikaty

Firma Controlling Systems z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2003 roku. W tym czasie swoim zaufaniem obdarzyło nas blisko 140 przedsiębiorstw w Polsce, a na dzień dzisiejszy z systemem Eureca pracuje ponad 3000 managerów i liczba użytkowników stale rośnie.

Do sukcesu systemu Eureca niewątpliwie przyczynił się przyznany przez firmę Microsoft certyfikat Microsoft Gold Certified Partner w kategorii ISV/ Independent Software Vendor (niezależnych producentów oprogramowania.) Przyznany certyfikat świadczy o najwyższym poziomie umiejętności i wiedzy na temat technologii Microsoft. W listopadzie 2012 roku firma Microsoft wprowadziła zmiany dotyczące przyznawanych kompetencji. Obecna nazwa naszych kompetencji to Microsoft Gold Application Development

Dzięki wsparciu tak potężnego partnera technologicznego i dostępie do jego zasobów mogliśmy stworzyć rozbudowane i elastyczne rozwiązanie informatyczne. System Eureca rozwijany jest w oparciu o technologię Microsoft. NET.
Dla nas - twórców oprogramowania najważniejsze w .NET jest komponentowe budowanie aplikacji. Dzięki temu pracując nad systemem wspomagającym budżetowanie i controlling mogliśmy skupić się na merytoryce zagadnienia, korzystając z gotowych komponentów tam, gdzie warto z nich skorzystać.

System Eureca przeszedł pomyślnie tzw. testy platformowe, przeprowadzane przez niezależną instytucję – VERITEST. Ta niezależna instytucja potwierdziła w ten sposób, że produkujemy oprogramowanie na najwyższym, światowym poziomie technologicznym.

Certyfikaty Tabelau - Nasi pracownicy posiadają certyfikowane kompetencje z zakresu znajomości narzędzi i technologii Tableau:

Qualification requirements
for Tableau Desktop 9
 - certyfikat
Partner Sales Accreditation - certyfikat
 

Użytkownicy systemu EURECA to firmy, które działają w Polsce efektywnie - inwestują, dają pracę, kumulują zyski i płacą podatki w Polsce. Zostawiają w ten sposób ślad w polskiej gospodarce. 

Również inwestycja w system EURECA pozostawia swój ślad w Polsce, ponieważ Controlling Systems to firma z 100% polskim kapitałem, jest członkiem programu Polski Ślad. Dodatkowo za taką inwestycję można uzyskać w Polsce odpis podatkowy, wynikający z tzw. ulgi technologicznej w CIT.Controlling Systems partnerem Szlachetnej Paczki 

W 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA, prowadzącym ogólnopolski projekt SZLACHETNA PACZKA Z roku na rok Stowarzyszenie WIOSNA profesjonalizuje swoją działalność, rozszerzając zasięg swoich projektów pomocowych. Obok SZLACHETNEJ PACZKI jest również organizatorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga dzieciom wygrywać w szkole i w życiu.

Działalność WIOSNY według najwyższych standardów i profesjonalne zarządzanie projektami, które tylko w 2013 roku zaangażowały ponad 1,5% Polaków, wymagają odpowiedniej klasy narzędzi informatycznych.

Dlatego, gdy tylko pojawiła się taka potrzeba, postanowiliśmy rozpocząć współpracę - nieodpłatnie przekazaliśmy WIOŚNIE licencje systemu EURECA, a nasi Konsultanci w ramach wolontariatu zrealizowali prace wdrożeniowe.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy projekty pomocowe Stowarzyszenia będą mogły być organizowane jeszcze sprawniej, tak by mądra pomoc docierała do najbardziej potrzebujących.

zobacz cały certyfikat

medal za 2015 rok

 

Controlling Systems najlepszym dostawcą dla przemysłu!

W 2008 roku otrzymaliśmy nagrodę od Redakcji MSI Polska dla najlepszego dostawcy IT dla przemysłu. Controlling Systems okazał się najlepszym producentem i dostawcą w kategorii systemów klasy Business Intelligence.
Raz w roku redaktorzy portalu: http://www.msipolska.pl/ przyznają prestiżowe tytuły najlepszych dostawców systemów, sprzętu i usług IT dla przemysłu w różnych kategoriach. Wśród najważniejszych są m.in.: systemy ERP/MRPII (rozwiązania zagraniczne, polskie), Integratorzy ERP, Systemy CRM oraz Producent/dostawca systemów BI.

Podstawą otrzymania nominacji były informacje pochodzące z opisywanych na łamach MSI Polska w 2008 r. wdrożeń oraz materiałów zebranych w redakcyjnych raportach. W kolejnych etapach wyłaniania zwycięzców poszczególnych kategorii, redakcja MSI przeprowadziła rozmowy z odbiorcami rozwiązań nominowanych dostawców i poprosiła o dokonanie oceny współpracy według następujących kryteriów: 
• elastyczność (dopasowanie oferty do potrzeb),
• jakość usług,
• stosunek jakości usług do ceny,
• współpraca na etapie wdrażania,
• obsługa posprzedażna,
• szkolenia użytkowników.