Nasze kompetencje

Zajmujemy się controllingiem i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.

Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:

od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, a od 2014 roku także system Tableau,

jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 140 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Jeśli potrzebujesz:

1. Wdrożenia controllingu jako metody zarządzania – lub zmiany obecnego modelu;

2. Stworzenia sprawnego systemu informacji zarządczej w Firmie;

3. Usprawnienia procesu tworzenia i kontroli budżetu w Firmie;

4. Wysokiej jakości i dostępności raportów/ kokpitów managerskich;

5. Zastąpienia dużej liczby arkuszy kalkulacyjnych sprawdzonym profesjonalnym systemem controllingowym – wyjścia z „excelowego piekła”;

6. Nietypowych, dedykowanych mechanizmów kalkulacyjnych;

7. Dobrego i kompetentnego partnera wdrażającego rozwiązanie.


Skontaktuj się z nami! Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję…

 

Kompetencje i referencje

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 150 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

 

Sprawdzone i wiodące narzędzia

 
Wykorzystujemy technologie MICROSOFT i TABLEAU, wskazane przez Gartner Group jako wiodące na rynku Business Intelligence - raport.

Wykorzystując nasze doświadczenia, oraz technologię MICROSOFT opracowaliśmy i  wdrażamy rozwiązanie wspomagające prowadzenie controllingu - system Eureca

 

 

Eureca to najlepiej oceniany przez Użytkowników system controllingowy na polskim rynku.
Pracuje z nim już ponad 3000 Użytkowników z ponad 150 Firm.

Tam, gdzie szczególnie ważne jest, aby zobaczyć i zrozumieć dane, proponujemy Tableau. To światowy lider rynku oprogramowania Data Discovery. Tableau może działać samodzielnie, może też bez trudu integrować się z Eurecą.

 

Podejście

Każda Firma jest inna, ma różne potrzeby i jest inaczej zarządzana, dlatego do każdej podchodzimy indywidualnie. Nawet przedsiębiorstwa działające w tej samej branży mogą mieć kompletnie różne strategie, modele biznesowe, obszary konkurowania, kultury organizacyjne, czy wzorce zarządzania.

W ślad za tym idą zupełnie różne mierniki oceny efektywności, sposoby planowania, metody rozliczenia kosztów czy potrzeby informacyjne. To wszystko zawsze definiujemy indywidualnie, razem z Klientem. Mamy za sobą wiele wdrożeń w różnych firmach – dzięki temu możemy czerpać z bardzo różnych doświadczeń zarówno naszych, jak też naszych Klientów.

Wdrażamy nasze rozwiązania tak, by były możliwie najbardziej elastycznymi narzędziami, dostosowywanym do potrzeb Klienta na etapie wdrożenia. To sprawdza się w praktyce – z tym samym oprogramowaniem, pracują dziś tak różne Firmy, jak: TVN SA, Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLSKA Sp. z o.o., BAĆ-POL SA, MPWiK WROCŁAW SA, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu, VOLVO Financial Services Polska Sp. zo.o., ZGH BOLESŁAW SA, TATUUM, czy PwC (d. PricewaterhouseCoopers)

Porozmawiajmy o controllingu w Twojej Firmie - skontaktuj się z nami