Partnerzy merytoryczni

 
 

Controlling Systems jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.

Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu specjaliści Controlling Systems mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.  

ICV zajmuje się organizacją międzynarodowych Kongresów dla Controllerów oraz regionalnych konferencji z tej tematyki, zapewniając najwyższy poziom i najlepszą jakość wykładów. Stowarzyszenie promuje pracę i organizację 40 Kół Praktyków Controllingu na świecie. Członkowie Kół spotykają się kilka razy w roku, aby wymieniać doświadczenia, podnosić swoje kompetencje oraz budować wzajemne koleżeńskie relacje.Współpracujemy z redakcją miesięcznika Controlling i Zarządzanie. Zachęcamy do odwiedzenia redakcyjnej strony internetowej www.controlling-zarzadzanie.pl . Znajdziecie tam Państwo m.in. artykuły napisane przez ekspertów controllingu.


 

Finanse i Controlling. Czasopismo, które zawiera wyłącznie praktyczne rozwiązania oraz stanowi realne wsparcie w Państwa codziennej pracy. Stałe działy tego dwumiesięcznika pozwalają uporządkować zróżnicowaną problematykę, z którą mierzyć się muszą controllerzy, dyrektorzy finansowi, analitycy czy główni księgowi.


Firma CONTROLLING PARTNER powstała z myślą o najbardziej dynamicznych przedsiębiorstwach, które potrzebują najwyższej jakości informacji zarządczej. Działając na zasadach partnerstwa szkoli, wdraża najlepsze rozwiązania controllingowe oraz prowadzi bieżącą obsługę rachunkowości zarządczej. 


 

Z Pracownią Rozwoju Biznesu współpracujemy w obszarze rozwoju kompetencji controllerów finansowych. Wspieramy controllerów indywidualnie, budujemy i rozwijamy zespoły controllingu, a także świadomość controllingu wśród menedżerów.  


 

Akademia MDDM - od ponad ośmiu lat oferuje praktyczną wiedzę, oferując szerokie spektrum szkoleń, kursów i studiów w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, a także praktyczne warsztaty z obszarów zarządzania strategicznego czy rozwoju wszelkich kompetencji biznesowych, zawodowych, osobistych i informatycznych.Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego działa na rynku usług szkoleniowo – doradczych od ponad 25 lat. Realizuje zarówno szkolenia dedykowane oraz szkolenia otwarte z bardzo szerokiej tematyki, jak np.: controlling, project management, finanse, logistyka czy treningi umiejętności interpersonalnych.


 

Ratio Przemysław Mastalerz - Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ponad 14 letnie doświadczenie w finansach i controllingu. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV – Internationaler Controller Verein. Aktualnie prowadzi działalność gospodarczą w zakresie controllingu, budżetowania, wdrażania systemu informatycznego do planowania i analiz.


 

Szkoła Controllingu istnieje od 1993 roku i jest pionierem nowoczesnych systemów zarządzania firmą na rynku polskim. Prowadzi szkolenia z zakresu planowania i sterowania przebiegiem procesów ekonomicznych, przygotowujące do zawodu controllera , kształcące umiejętności praktyczne kadry kierowniczej w wykorzystywaniu instrumentów controllingu w zarządzaniu firmami i instytucjami non profit.
Na łamach naszego serwisu www.szkolaconrollingu.com można znaleźć szereg ciekawych, stale aktualizowanych publikacji
opracowanych przez dr Halinę Błoch wykładowcę i trenera Szkoły Controllingu. Jej atutem jest bogate doświadczenie praktyczne w pełnieniu obowiązków controllera i wdrażaniu controllingu, zbudowane podczas wieloletniej współpracy z firmami różnych branż.