Polityka prywat.

Odwiedzając serwis internetowy www.contolling-systems.pl lub prenumerując elektroniczny biuletyn pt.: "Budżetowanie praktyczne wskazówki" akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdujące się na niniejszej stronie.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: Controlling Systems Sp. z o.o. nie sprzedaje osobom trzecim danych użytkowników www.controlling-systems.pl

Dane
W czasie korzystania z serwisu możecie Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych służbowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane te to w większości przypadków imię, nazwisko, stanowisko, nazwa firmy, dane teleadresowe i adres e-mail. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do komunikacji z Państwem.

Subskrypcja bezpłatnego biuletynu pt.: "Budżetowanie praktyczne wskazówki."
Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego biuletynu wymaga wypełnienia odpowiedniego formularza. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Pola obowiązkowe są oznaczone gwiazdką. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi biuletyn pt.: "Budżetowanie praktyczne wskazówki."

Zamawianie materiałów informacyjnych przez Internet
Zamawianie materiałów informacyjnych dotyczących usług i produktów oferowanych przez Controlling Systems Sp. z o.o. wymaga wypełnienia odpowiednich formularzy lub wysłania wiadomości e-mail na adres kontakt(at)c-systems.pl. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać Państwu zamówione materiały.

Niezapowiedziane Wiadomości
Controlling Systems Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do sporadycznego wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Controlling Systems Sp. z o.o.  rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu, biuletynu, usług, produktów i seminariów, webinariów lub szkoleń organizowanych przez Controlling Systems Sp. z o.o. lub jego partnerów.

Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w niniejszym serwisie.

Controlling Systems Sp. z o.o zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Użytkownika serwisu www.controlling-systems.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na niniejszej stronie.