Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

Większe możliwości integracji systemu EURECA z SAP

Większe możliwości integracji systemu EURECA z SAP

Technologia Theboald Software będzie wykorzystywana przez Controlling Systems podczas budowy mechanizmów integrujących system EURECA - rozwijane przez CONTROLLING SYSTEMS narzędzie wspierające controlling, budżetowanie i wielowymiarowe analizy z oprogramowaniem SAP.

Dzięki temu użytkownicy SAP, decydujący się na współpracę z Controlling Systems otrzymują mnóstwo dodatkowych możliwości szybkiej i niezawodnej integracji obu narzędzi. Dzięki partnerstwu, wdrożenie systemu Eureca u klientów wykorzystujących SAP będzie znacznie szybsze i bardziej efektywne.

„Dzięki zintegrowaniu z systemem EURECA technologii stworzonej przez Theobald Software, powstało kompletne, zintegrowane i certyfikowane przez SAP w obszarze ETL rozwiązanie, wspomagające planowanie, budżetowanie i procesy controllingowe.” - mówi Witold Kilijański, prezes i współzałożyciel Controlling Systems - „Wielu spośród naszych Klientów wykorzystuje w codziennej pracy systemy ERP światowych producentów (takie jak SAP, ORACLE, IFS czy DYNAMICS AX). Jednak niezależnie od użytkowanego systemu, problem związany z optymalizacją procesu budżetowania, przed wdrożeniem EUREKI dotyczył wszystkich. System Eureca jest wysoko wyspecjalizowanym rozwiązaniem controllingowym, opartym na technologii hurtowni danych i usprawniającym budżetowanie. Eureca eliminuje pracochłonne sklejanie arkuszy Excel. Najbardziej pracochłonnym etapem wdrożenia była dotąd budowa hurtowni danych i mechanizmów zasilających. Potrzebowaliśmy narzędzia , które usprawni ten proces – zwłaszcza dla użytkowników systemu SAP. Rozwiązaniem, które w pełni spełnia nasze wymagania jest technologia oferowana przez Theobald Software.”

Controlling Systems to firma założona w 2003. Specjalizuje się w rozwiązaniach informatycznych wspomagających budżetowanie i procesy controllingowe w firmach. Firma jest producentem czołowego na polskim rynku oprogramowania do controllingu. Wśród ponad 140 Klientów znajdują się takie firmy, jak: PwC, Volvo Financial Services, Toyota Motor Manufacturing Polska, TVN SA, GRUPA ONET, MPWiK WROCŁAW, Zespół Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, czy START PEOPLE.

System Eureca stworzony przez zespół specjalistów z Controlling Systems, zbudowany w technologii Microsoft.net jest jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań controllingowych na świecie. Eureca wspiera procesy: planowania, budżetowania, tworzenie modelu finansowego, analizę danych, raportowanie i prezentacje danych w postaci kokpitów managerskich w ujęciu wielowymiarowym, wielomiarowym, wielookresowym, w wielu wersjach i wielu językach. Dzięki wykorzystywaniu hurtowni danych, system Eureca może być zintegrowany z funkcjonującymi w firmie systemami ERP tj. SAP, ORACLE, IFS, MFG PRO, EXACT, DYNAMICS AX, SAGE, SCALA etc. Więcej informacji o Controlling Systems można przeczytać tutaj.

Firma Theobald Software GmbH posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu interfejsów systemu SAP. Jako SAP-certified Partner i Microsoft Gold Partner, firma Theobald Software GmbH w swojej ofercie ma szeroki zakres produktów standardowych, a także usług indywidualnych dostosowanych do specyficznych potrzeb klienta. Rozwiązania firmy mają na celu zwiększenie poziomu integracji produktów Microsoft i rozwiązań oferowanych przez SAP. Firma Theobald Software GmbH to połączenie innowacyjnego know-how wraz z doświadczeniem ze współpracy z ponad 1.300 klientami na całym świecie. To połączenie umożliwia Theobald Software GmbH stworzenie stabilnych podstaw dla rozwoju oprogramowania i związanych z nim procesów biznesowych.

Firma zapewnia najwyższą jakość/przejrzystość usług, indywidualne dopasowanie i elastyczność we współpracy z klientem nie generując przy tym zbędnych dla klienta kosztów. Biblioteka .net w ERPConnect oferuje możliwość rozwoju wszystkich powiązanych z SAP elementów przy minimalnym wysiłku. Wydajne rozwiązanie stworzone dla integracji SQL Server Integration Services, MS Reporting Services, MS SharePoint, PowerPivot, QlikView a także  BOARD i EXASOL powoduje, że produkty firmy są kompleksowe. Więcej informacji na www.theobald-software.com

Więcej informacji