Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

Controlling Systems największym polskim producentem systemów klasy BI w tegorocznym TOP 200

Controlling Systems największym polskim producentem systemów klasy BI w tegorocznym TOP 200

W najnowszym raporcie TOP 200 przygotowywanym co roku przez Computerworld, Controlling Systems ponownie okazał się największym polskim producentem autorskich rozwiązań klasy Business Intelligence wspomagających procesy analiz, raportowania i budżetowania.

W 2011 nasze obroty przewyższyły sprzedaż systemów typu Business Intelligence dostarczanych przez największych polskich producentów różnorodnego oprogramowania dla biznesu takich jak Comarch, Asseco czy Unit 4 Teta. Nasi klienci doceniają nas za specjalizację i kompetencje w dziedzinie Business Intelligence.

Wynik rankingu świadczy również o dużej popularności naszego systemu controllingowego Eureca - przed nami znaleźli się bowiem tylko wielcy międzynarodowi dostawcy narzędzi korporacyjnych, tacy jak SAP, SAS czy Oracle.

"Nasza wysoka pozycja w najbardziej opiniotwórczym rankingu TOP 200 nie jest dla mnie zaskoczeniem. Stale obserwuję wzrost zainteresowania narzędziami dla controllingu – i to nie tylko w wielkich korporacjach, ale także w firmach działających lokalnie na rynku polskim, w rozmaitych branżach. Wiele z tych firm nam zaufało i w ciągu ostatniego roku przybyło nam kilkadziesiąt zadowolonych Klientów.” – podkreśla Witold Kilijański Prezes Controlling Systems Sp. z o.o.