Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

Umowa partnerska z TABLEAU SOFTWARE

Umowa partnerska z TABLEAU SOFTWARE

CONTROLLING SYSTEMS i TABLEAU SOFTWARE podpisały umowę partnerską, dzięki której będziemy wykorzystywać oprogramowanie TABLEAU w naszych rozwiązaniach.

 

Serwis o Tableau Software

Tableau Software to najszybciej rosnący dostawca narzędzi BI na świecie i czołowy producent oprogramowania do analityki i wizualizacji danych. W raporcie Gartnera kolejny rok z rzędu plasuje się wśród Liderów. Misja Tableau to pomoc ludziom w zajrzeniu w dane i ich zrozumieniu.
 
Tableau może być używane przez każdego – włączając dyrektorów, kierowników, analityków biznesowych, konsultantów, działy finansowe i kontroling, analityków rynku, naukowców i inżynierów w każdej branży – do eksploracji danych i tworzenia oszałamiających wizualizacji. Oparte na innowacyjnych technologiach Tableau drastycznie zmniejsza skomplikowanie, nieelastyczność i koszty związane z tradycyjnymi rozwiązaniami BI.
 
Tableau Software, Inc .(NYSE:DATA) ma siedzibę główną w Seattle i oddziały oraz klientów na całym świecie zatrudniając ponad 1500 pracowników. Ponad 23000 klientów Tableau to firmy z każdej branży i o każdej wielkości od szkół poprzez małe i średnie biznesy aż do wdrożeń typu Enterprise u takich klientów jak Google, E-bay, Tesco, BNP Paribas.
 
Dzięki współpracy z TABLEAU znacznie poszerzamy ofertę dla naszych klientów, dla których priorytetem są rozwiązania BI. TABLEAU to ważny punkt w realizacji naszej wizji – aby nasze rozwiązania były dla Klientów podstawowym i niezbędnym elementem zarządzania, dzięki któremu będą mogli usprawniać działania w swoich organizacjach”, a także strategii opartej na oferowaniu naszym klientom najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań  - podkreśla Edyta Sobiepanek, Prezes Zarządu CONTROLLING SYSTEMS.

„Zależało nam na uzupełnieniu możliwości platformy EURECA w zakresie zaawansowanych wizualizacji danych – to coraz ważniejsza część naszych projektów. Chcieliśmy także otworzyć nasze rozwiązania na nowe możliwości technologiczne – takie jak obsługa in memory, czy połączenia z Big Data.

TABLEAU jest globalnym liderem w obszarze Data Discovery, co potwierdzają raporty Gartner Group. Co ważne, narzędzia TABLEAU bardzo łatwo, dosłownie w ciągu kilku minut integrują się z EURECĄ, tworząc wydajną, bardzo funkcjonalną i spójną platformę komunikacyjną dla końcowego Użytkownika. Będzie to olbrzymia wartość dodana dla Naszych Klientów
” – dodaje Witold Kilijański, Partner w CONTROLLING SYSTEMS, zajmujący się tym projektem.

Szerzej na temat możliwości technologii TABLEAU i jej zastosowań w Naszych Rozwiązaniach będziemy Państwa informować w najbliższym czasie.