Aktualności

Chcesz wiedzieć więcej?
kontakt
Twoja rola

We wrześniu organizujemy już 11 edycję Zjazdu Użytkowników Systemu EURECA

We wrześniu organizujemy już 11 edycję Zjazdu Użytkowników Systemu EURECA

W dniach 28-29 września 2017 w centrum konferencyjnym Kawallo koło Płocka odbędzie się kolejny Zjazd Użytkowników systemu Eureca. Będzie to już jedenaste spotkanie controllerów i dyrektorów finansowych, którzy wykorzystują system controllingowy Eureca w codziennej pracy do planowania i budżetowania, analizy, raportowania i wizualizacji informacji zarządczych dla menedżerów oraz do podejmowania decyzji. Jak co roku spotkanie będzie okazją do wymiany cennych doświadczeń między Użytkownikami systemu.

W agendzie konferencji zaplanowane są wykłady ekspertów controllingu na temat trendów w controllingu, efektywności, innowacyjności czy controllingu projektów. Nie zabraknie prelekcji specjalistów systemu Eureca, którzy zaprezentują najnowsze funkcje systemu oraz dobre praktyki w pracy z narzędziem.

Bardzo ważnym punktem spotkania będą prezentacje samych Użytkowników Eureki, którzy pokażą jak system usprawnia procesy controllingowe w ich organizacjach. W tym roku będą to przedstawiciele firm DELICPOL i FARM FRITES POLAND.

Uzupełnieniem prezentacji będą warsztaty na temat ewidencji dotychczas nie rejestrowanych danych, które mają ważny wpływ na podejmowanie decyzji oraz o rozwoju osobistym controllera. 

Więcej o poprzednich edycjach Zjazdu Użytkowników systemu Eureca - tutaj 

Partnerami tegorocznego zjazdu są: