Wprowadzenie


Wprowadzenie

Z raportu "Narzędziowa sfera controllingu" wiemy, że dla ponad 80% firm podstawowym narzędziem wspomagającym controlling jest arkusz MS Excel. Aż 60% badanych uważa jednak, że Excel jest niewystarczający do pracy z wieloma wersjami budżetu czy do tworzenia budżetu przez wiele osób. Niestety błędy, które wynikają z ograniczeń arkusza bywają bardzo kosztowne. Zobacz przykłady.

   
 

Platforma EURECA wykorzystuje technologie MICROSOFT, wskazaną przez Gartner Group jako wiodącą na rynku Business Intelligence - raport.

Dzięki osadzeniu w systemie komponentów MS EXCEL, EURECA wykorzystuje wszystkie zalety EXCELA. Zaś dzięki technologii MS SQL SERVER i zastosowaniu Hurtowni Danych, pozbawiona jest jego ograniczeń. Dlatego Nasi Klienci uważają to narzędzie za idealne wsparcie dla controllingu w Firmie.

Platforma Eureca dostępna jest w wersji desktop i serwer.

Wersja jednostanowiskowa desktop dostępna już od 500 zł miesięcznie jest dedykowana dla Controllerów, którzy chcą pracować z systemem w swoim zakresie. Ta wersja Eureki pozwala przygotowywać i udostępniać menedżerom raporty i arkusze budżetowe w postaci plików Excela. Do pracy grupowej, w której menedżerowie mogą sami korzystać z zasobów i funkcji systemu Eureca potrzebna jest wersja serwerowa. Więcej informacji o wersji desktop w dedykowanym serwisie.


 

Sprawdzone rozwiązanie

EURECA to jedno z najnowocześniejszych na świecie rozwiązań wspomagających proces tworzenia i rozliczania budżetu, prowadzenie controllingu, wielowymiarowych analiz oraz raportowania w średnich i dużych organizacjach.

   

EURECA, to efekt wielu lat pracy ekspertów Controlling Systems. Co istotne, to również wynik pomysłów i uwag kilkuset Controllerów i Dyrektorów finansowych, dla których EURECA to podstawowe narzędzie pracy. Znają oni również potrzeby pozostałych użytkowników systemu w swoich firmach - ponad 3000 menedżerów, którzy planują i podejmują decyzje przy pomocy aplikacji EURECA.

EURECA funkcjonuje już w ponad 150 przedsiębiorstwach w Polsce.

EURECĘ można wdrożyć szybko i w atrakcyjnym budżecie.

EURECA sprawdza się w Polsce, bo jej Użytkownicy mają wsparcie na wszystkich poziomach (help desk, modyfikacje, dokumentacja) w języku polskim. Dlatego tak wiele firm polskich i międzynarodowych współpracuje z nami.

EURECA została certyfikowana przez MICROSOFT, posiadamy tytuł Microsoft Gold Certified Partner.

EURECA integruje się z istniejącymi w Firmie systemami, tworząc wartość dodaną do nich. Pracowaliśmy już dla użytkowników większości systemów ERP, obecnych na polskim rynku (m.in. SAP, ORACLE, IFS, DYNAMICS AX, NAVISION, SCALA, EXACT, MFG PRO, TETA, SIMPLE, CDN XL itd.). Korzystamy m.in. z certyfikowanych przez SAP narzędzi ETL.

EURECA zapewnia bardzo atrakcyjną wizualizację danych – wykorzystuje zarówno możliwości technologii MICROSOFT, jak też Tableau – liderów technologii BI wg Gartner Group raport.

 
 


W badaniu przeprowadzonym na zlecenie miesięcznika „Controlling i Rachunkowość Zarządcza”, system EURECA został uznany za najlepiej oceniane rozwiązanie controllingowe dostępne na polskim rynku.Możliwości systemu

Funkcjonalność Systemu