Opinie o Controlling Systems

„Zespół Controlling Systems cenimy za profesjonalizm, uśmiech i dostępność zgodnie z potrzebami klienta.”
TVN SA, Michał Gromiec – Analityk ds. systemów raportowania finansowego


„Współpraca z Controlling Systems to sama przyjemność. W razie jakiegokolwiek problemu – szybkie jego rozwiązanie.” Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, Piotr Kusber – Specjalista ds. controllingu


„Controlling Systems to zespół osób, które od lat zajmują się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych wspierających procy budżetowania i analiz w Firmie. Doceniając ich wieloletnie doświadczenie chętnie zapraszam ich do brania udziału w Kongresach Controllerów.”
dr Stefan Olech – Twórca i kierownik Akademii Controllingu ODiTK


„Współpraca z Controlling Systems układa się bardzo dobrze, a dodatkowo nasze indywidualne wymagania są uwzględniane w kolejnych wersjach programu Eureca.”
Krajowy Rejestr Długów BIG SA, Maciej Ameljan – Pełnomocnik zarządu ds.finansowych


„System Eureca to innowacyjne i kompleksowe instrumnetarium controllingowe – aż miło pomyśleć, jakie możliwości mają controllerzy, którzy w swojej pracy mogą wykorzystywać to narzędzie.”
dr Adrianna Lewandowska, Członek Zarządu Internationaler Controller Verein


“Współpracę zarówno na etapie wdrożenia jak i eksploatacji oceniamy bardzo wysoko. Zaangażowanie i kompetencje pracowników Controlling Systems pozwalają w sposób pełny korzystać z możliwości systemu.” Osadkowski SA, Piotr Sawicki – Kierownik Działu Controllingu


“Współpraca z Controlling Systems oznaczała dla nas sprawną realizację trudnych i nowatorskich projektów, które przyniosły i przynoszą wymierne korzyści Naszym Firmom.”
AXA Polska SA, Jacek Kaczmarek – Menedżer Sekcji Informacji Zarządczej


“Wysoko oceniamy zaangażowanie i kompetencje bardzo dobrze przygotowanego merytorycznie z dziedziny controllingu zespołu wdrożeniowego Controlling Systems.”
Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, Bronisław Szajda – Dyrektor ds. Ekonomicznych


“Chętni do współpracy, sympatyczni o dużej wiedzy, kompetentni i rzetelni to pracownicy i konsultanci Controlling Systems. Współpraca układa się absolutnie bez uwag.”
MPWiK w m.st. Warszawie SA, Elżbieta Kryk – Główny Specjalista ds. Controllingu


“Controlling Systems posiada wykwalifikowana kadrę doradców – opiekunów zawsze dostępnych dla klienta. Ponadto firma w swoich planach rozwojowych uwzględnia uwagi użytkowników.”
Krajowy Rejestr Długów BIG SA, Jacek Jakrzewski – Młodszy specjalista ds. analiz