Zajmujemy się controllingiem i dzięki temu zwiększamy efektywność naszych Klientów.

Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej:

  • od strony informatycznej – od 2003 roku rozwijamy i wdrażamy system Eureca, a od 2014 roku integrujemy też globalne systemy IT takie jak Tableau, Power BI czy Zebra BI.
  • jak też od strony koncepcyjnej i doradczej – pomaga nam w tym doświadczenie ponad 140 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń.

Wspomagamy Naszych Klientów na wszystkich etapach wdrażania controllingu – począwszy od stworzenia koncepcji, poprzez wdrożenie narzędzia, szkolenia dla Użytkowników aż po stały, profesjonalny nadzór nad eksploatacją systemu. Bardzo często w naszych projektach realizujemy dedykowane usługi – jak na przykład stworzenie dedykowanego systemu raportowania, czy dedykowanych narzędzi, obsługujących rozliczenia kosztów, różnego typu kalkulacje itp.

Jeśli potrzebujesz:

  1. Wdrożenia controllingu jako metody zarządzania – lub zmiany obecnego modelu;
  2. Stworzenia sprawnego systemu informacji zarządczej w Firmie;
  3. Usprawnienia procesu tworzenia i kontroli budżetu w Firmie;
  4. Wysokiej jakości i dostępności raportów/ kokpitów managerskich;
  5. Zastąpienia dużej liczby arkuszy kalkulacyjnych sprawdzonym profesjonalnym systemem controllingowym;
  6. Nietypowych, dedykowanych mechanizmów kalkulacyjnych;
  7. Dobrego i kompetentnego partnera wdrażającego rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami! Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję…

Kompetencje i referencje

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 150 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

Sprawdzone i wiodące narzędzia

Podejście

Każda Firma jest inna, ma różne potrzeby i jest inaczej zarządzana, dlatego do każdej podchodzimy indywidualnie. Nawet przedsiębiorstwa działające w tej samej branży mogą mieć kompletnie różne strategie, modele biznesowe, obszary konkurowania, kultury organizacyjne, czy wzorce zarządzania.

W ślad za tym idą zupełnie różne mierniki oceny efektywności, sposoby planowania, metody rozliczenia kosztów czy potrzeby informacyjne. To wszystko zawsze definiujemy indywidualnie, razem z Klientem. Mamy za sobą wiele wdrożeń w różnych firmach – dzięki temu możemy czerpać z bardzo różnych doświadczeń zarówno naszych, jak też naszych Klientów.

Wdrażamy nasze rozwiązania tak, by były możliwie najbardziej elastycznymi narzędziami, dostosowywanym do potrzeb Klienta na etapie wdrożenia. To sprawdza się w praktyce – z tym samym oprogramowaniem, pracują dziś tak różne Firmy, jak: TVN SA, Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA, BAĆ-POL SA, MPWiK WROCŁAW SA, VOLVO Financial Services Polska Sp. zo.o., ZGH BOLESŁAW SA, TATUUM, czy PwC (d. PricewaterhouseCoopers)

Porozmawiajmy o controllingu w Twojej Firmie – skontaktuj się z nami

polski