Gwarancje Controlling Systems

Od 2003 roku wspomagamy firmy w dynamicznej dziedzinie zarządzania czyli controllingu. W tym dziale wskazujemy konkretne fakty, które są efektem tych wielu lat pracy.

Przez ten czas stale doskonaliliśmy nasze rozwiązania i kompetencje. Kolejne projekty dostarczały nam nowych wyzwań i pozwalały zdobywać nowe doświadczenia. Wypracowaliśmy wiele relacji opartych na takich wartościach jak kompetencje i zaufanie. Są to relacje zarówno z osobami i firmami, które wywodzą się z takich dziedzin jak finanse, controlling, IT, sprzedaż, HR, produkcja czy zarządzanie.

To wszystko wykorzystujemy w pracy dla naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Dlaczego można nam zaufać?

Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, business intelligence, IT i zarządzanie. Nasi kluczowi specjaliści pracują z nami razem od wielu lat. Od 2003 roku wspomagamy firmy w controllingu. Efektem tej pracy jest ponad 200 zrealizowanych wdrożeń i ponad 3000 Użytkowników naszych rozwiązań. Więcej w sekcji – klienci.

Dlaczego dajemy gwarancję udanego projektu?

Bo liczą się ludzie, ich kompetencje i zaangażowanie. Pracownicy którzy rozumieją potrzeby Controllerów i Menedżerów i potrafią doradzić.  W sytuacji gdy specjaliści mają do dyspozycji sprawdzone przez wielu Klientów – metody wdrożeniowe i funkcjonalny system Eureca, to ryzyko inwestycji jest nieduże. Jedną z zasad, którą się kierujemy w pracy jest wartość tego co robimy dla Klienta.

W naszej branży liczą się referencje zamiast agresywnego marketingu. Sprawdź nas i przekonaj się dlaczego udzielamy gwarancji.

Ważna jest nie tylko funkcjonalność sytemu i jego interface, ale także kompetencje osób, które go będą wdrażać i asystować klientowi w jego uruchomieniu, a potem w będą go wspierać w codziennej pracy. Poznaj naszych ekspertów.

Wiedza, koncepcje, narzędzia - 20 lat doświadczeń w controllingu