Nagrody i certyfikaty

Certyfikat ICV

W maju 2016 roku, podczas kongresu Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV, firma Controlling Systems została uroczyście przyjęta do grona firmowych członków stowarzyszenia.

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie, Controlling Systems i nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między Członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwoli nam to skonfrontować i uzupełnić nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu specjaliści Controlling Systems mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Podczas kongresu wspólnie świętowaliśmy 10 lat działalności ICV w Polsce. Co ważne, od początku uczestniczyliśmy w inicjatywach stowarzyszenia, a teraz jesteśmy partnerem firmowym. Było zatem co świętować. W czasie kongresu reprezentował nas Pan Paweł Musiał, Członek Zarządu Controlling Systems.

Certyfikaty Microsoft – Silver i Gold Application Development

Firma Controlling Systems z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 2003 roku. W tym czasie swoim zaufaniem obdarzyło nas ponad 200 przedsiębiorstw w Polsce, a na dzień dzisiejszy z systemem Eureca pracuje ponad 3000 managerów i liczba użytkowników stale rośnie.

Do tego sukcesu niewątpliwie przyczyniły się kompetencje naszego zespołu programistycznego corocznie uzyskującego certyfikaty Microsoft Partner Silver lub Gold Application Development – odpowiednio przez 4 i 14 lat. Otrzymywane przez nas certyfikaty świadczą o utrzymywanym przez nas przez lata wysokim poziomie umiejętności i wiedzy na temat technologii Microsoft – tu więcej na temat technologii

Dzięki wsparciu tak potężnego partnera technologicznego i dostępie do jego zasobów mogliśmy stworzyć rozbudowane i elastyczne rozwiązanie informatyczne. System Eureca rozwijany jest w oparciu o technologię Microsoft. NET.

Dla nas – twórców oprogramowania najważniejsze w .NET jest komponentowe budowanie aplikacji. Dzięki temu pracując nad systemem wspomagającym budżetowanie i controlling mogliśmy skupić się na merytoryce zagadnienia, korzystając z gotowych komponentów tam, gdzie warto z nich skorzystać.

System Eureca przeszedł pomyślnie tzw. testy platformowe, przeprowadzane przez niezależną instytucję – VERITEST. Ta niezależna instytucja potwierdziła w ten sposób, że produkujemy oprogramowanie na najwyższym, światowym poziomie technologicznym.

Certyfikaty Tableau

Nasi pracownicy posiadają certyfikowane kompetencje z zakresu znajomości narzędzi i technologii Tableau:

  • Qualification requirements for Tableau Desktop 9
  • Partner Sales Accreditation

Partner Szlachetnej Paczki

Zobacz cały certyfikat

Medal za 2015 rok

W 2014 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA, prowadzącym ogólnopolski projekt SZLACHETNA PACZKA Z roku na rok Stowarzyszenie WIOSNA profesjonalizuje swoją działalność, rozszerzając zasięg swoich projektów pomocowych. Obok SZLACHETNEJ PACZKI jest również organizatorem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, która pomaga dzieciom wygrywać w szkole i w życiu.

Działalność WIOSNY według najwyższych standardów i profesjonalne zarządzanie projektami, które tylko w 2013 roku zaangażowały ponad 1,5% Polaków, wymagają odpowiedniej klasy narzędzi informatycznych.

Dlatego, gdy tylko pojawiła się taka potrzeba, postanowiliśmy rozpocząć współpracę, na indywidualnych, preferencyjnych zasadach, które dopasowaliśmy do potrzeb i możliwości Stowarzyszenia.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy projekty pomocowe Stowarzyszenia będą mogły być organizowane jeszcze sprawniej, tak by mądra pomoc docierała do najbardziej potrzebujących.

Controlling Systems najlepszym dostawcą dla przemysłu

W 2008 roku otrzymaliśmy nagrodę od Redakcji MSI Polska dla najlepszego dostawcy IT dla przemysłu. Controlling Systems okazał się najlepszym producentem i dostawcą w kategorii systemów klasy Business Intelligence.
Raz w roku redaktorzy portalu: https://www.msipolska.pl/ przyznają prestiżowe tytuły najlepszych dostawców systemów, sprzętu i usług IT dla przemysłu w różnych kategoriach. Wśród najważniejszych są m.in.: systemy ERP/MRPII (rozwiązania zagraniczne, polskie), Integratorzy ERP, Systemy CRM oraz Producent/dostawca systemów BI.

Podstawą otrzymania nominacji były informacje pochodzące z opisywanych na łamach MSI Polska w 2008 r. wdrożeń oraz materiałów zebranych w redakcyjnych raportach. W kolejnych etapach wyłaniania zwycięzców poszczególnych kategorii, redakcja MSI przeprowadziła rozmowy z odbiorcami rozwiązań nominowanych dostawców i poprosiła o dokonanie oceny współpracy według następujących kryteriów:

  • elastyczność (dopasowanie oferty do potrzeb),
  • jakość usług,
  • stosunek jakości usług do ceny,
  • współpraca na etapie wdrażania,
  • obsługa posprzedażna,
  • szkolenia użytkowników.