Partnerzy merytoryczni


Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV POLSKA

Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu specjaliści Controlling Systems mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

ICV zajmuje się organizacją międzynarodowych Kongresów dla Controllerów oraz regionalnych konferencji z tej tematyki, zapewniając najwyższy poziom i najlepszą jakość wykładów. Stowarzyszenie promuje pracę i organizację 40 Kół Praktyków Controllingu na świecie. Członkowie Kół spotykają się kilka razy w roku, aby wymieniać doświadczenia, podnosić swoje kompetencje oraz budować wzajemne koleżeńskie relacje.

Klub Dyrektorów Finansowych DIALOG

KDF DIALOG jest grupą 1800 dyrektorów zorientowanych na rozwój osobisty i zawodowy. Celem działania jest wzmacnianie i propagowanie najlepszych praktyk zarządczych i biznesowych w firmach i organizacjach. Jest inicjatorek i organizatorem kilku inicjatyw wspierających CFO w rozwoju m.in. Konkursu CFO Roku.

Controlling i Zarządzanie

Współpracujemy z redakcją miesięcznika Controlling i Zarządzanie. Zachęcamy do odwiedzenia redakcyjnej strony internetowej www.controlling-zarzadzanie.pl . Znajdziecie tam Państwo m.in. artykuły napisane przez ekspertów controllingu.

Finanse i Controlling

Czasopismo, które zawiera wyłącznie praktyczne rozwiązania oraz stanowi realne wsparcie w Państwa codziennej pracy. Stałe działy tego dwumiesięcznika pozwalają uporządkować zróżnicowaną problematykę, z którą mierzyć się muszą controllerzy, dyrektorzy finansowi, analitycy czy główni księgowi.

Controlling Partner

Firma Controlling Partner powstała z myślą o najbardziej dynamicznych przedsiębiorstwach, które potrzebują najwyższej jakości informacji zarządczej. Działając na zasadach partnerstwa szkoli, wdraża najlepsze rozwiązania controllingowe oraz prowadzi bieżącą obsługę rachunkowości zarządczej.

Pracownia Rozwoju Biznesu

Z Pracownią Rozwoju Biznesu współpracujemy w obszarze rozwoju kompetencji controllerów finansowych. Wspieramy controllerów indywidualnie, budujemy i rozwijamy zespoły controllingu, a także świadomość controllingu wśród menedżerów.

Partnerzy technologiczni


MICROSOFT

MICROSOFT jest naszym podstawowym partnerem technologicznym. Nasz produkt system EURECA powstał w całości w technologii MICROSOFT .NET. Dzięki temu mogliśmy stworzyć tak rozbudowane i elastyczne rozwiązanie informatyczne w tak krótkim czasie.

Dla nas – twórców oprogramowania najważniejsze w .NET jest komponentowe budowanie aplikacji.

MICROSOFT rozszył pakiet MS OFFICE na komponenty elementy składowe, które można wklejać do systemu. Pracując nad systemem wspomagającym budżetowanie i controlling, mogliśmy dzięki temu skupić się na merytoryce zagadnienia, nie tracąc czasu na mozolne opracowywanie narzędziowej części systemu.