Partnerzy merytoryczni


Controlling Systems jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu.

Dzięki temu specjaliści Controlling Systems mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

ICV zajmuje się organizacją międzynarodowych Kongresów dla Controllerów oraz regionalnych konferencji z tej tematyki, zapewniając najwyższy poziom i najlepszą jakość wykładów. Stowarzyszenie promuje pracę i organizację 40 Kół Praktyków Controllingu na świecie. Członkowie Kół spotykają się kilka razy w roku, aby wymieniać doświadczenia, podnosić swoje kompetencje oraz budować wzajemne koleżeńskie relacje.

Współpracujemy z redakcją miesięcznika Controlling i Zarządzanie. Zachęcamy do odwiedzenia redakcyjnej strony internetowej www.controlling-zarzadzanie.pl . Znajdziecie tam Państwo m.in. artykuły napisane przez ekspertów controllingu.

Finanse i Controlling. Czasopismo, które zawiera wyłącznie praktyczne rozwiązania oraz stanowi realne wsparcie w Państwa codziennej pracy. Stałe działy tego dwumiesięcznika pozwalają uporządkować zróżnicowaną problematykę, z którą mierzyć się muszą controllerzy, dyrektorzy finansowi, analitycy czy główni księgowi.

Firma CONTROLLING PARTNER powstała z myślą o najbardziej dynamicznych przedsiębiorstwach, które potrzebują najwyższej jakości informacji zarządczej. Działając na zasadach partnerstwa szkoli, wdraża najlepsze rozwiązania controllingowe oraz prowadzi bieżącą obsługę rachunkowości zarządczej.

Z Pracownią Rozwoju Biznesu współpracujemy w obszarze rozwoju kompetencji controllerów finansowych. Wspieramy controllerów indywidualnie, budujemy i rozwijamy zespoły controllingu, a także świadomość controllingu wśród menedżerów.

Partnerzy technologiczni


MICROSOFT jest naszym podstawowym partnerem technologicznym. Nasz produkt system EURECA powstał w całości w technologii MICROSOFT .NET. Dzięki temu mogliśmy stworzyć tak rozbudowane i elastyczne rozwiązanie informatyczne w tak krótkim czasie.
Dla nas – twórców oprogramowania najważniejsze w .NET jest komponentowe budowanie aplikacji. MICROSOFT rozszył pakiet MS OFFICE na komponenty elementy składowe, które można wklejać do systemu. Pracując nad systemem wspomagającym budżetowanie i controlling, mogliśmy dzięki temu skupić się na merytoryce zagadnienia, nie tracąc czasu na mozolne opracowywanie narzędziowej części systemu.