Nasi eksperci

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się badaniem potrzeb Klientów oraz tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 150 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

Istotne są także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie ofertować, wdrażać, szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy i rozwoju. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Poniżej informacje o naszych kluczowych ekspertach, którzy od wielu lat pracują dla naszych Klientów i szkolą nowych pracowników.

 

PM1a

Paweł Musiał, Członek Zarządu Controlling Systems

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada 15 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.

SONY DSC

Małgorzata Lech, Członek Zarządu Controlling Systems

Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Odbyła wiele szkoleń z zakresu controllingu (m.in. ukończyła Szkołę Controllingu w Katowicach) , technologii związanych z projektowaniem i budową hurtowni danych oraz z zarządzania projektami (m.in. posiada certyfikat Project Managera PRINCE 2).

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Jest ekspertem w dziedzinie finansów i controllingu, swoje doświadczenie zawodowe w tych obszarach zdobyła podczas realizacji prac doradczych oraz projektowania i nadzorowania wdrożeń controllingowych narzędzi informatycznych w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Jest jednym z założycieli firmy. Od 2015 roku jest Członkiem Zarządu Controlling Systems i odpowiada za zarządzanie operacyjne i finanse firmy.

grzegorz-rawicz-markowski

Dr Grzegorz Rawicz-Mańkowski, Business Development Manager w Controlling Systems

Konsultant i ekspert w zakresie analityki biznesowej. Rozpoczynał edukację od nauk medycznych, doktorat z patofizjologii przygotowywał we Francji, zajmował się technologiami dla osób niepełnosprawnych. Stypendysta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. 

Od 17 lat jest związany z rynkiem Business Intelligence. Doskonale zna narzędzia klasy Business Intelligence, Business Performance Management czy Data discovery oraz przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Wieloletni pracownik Controlling Systems. Wcześniej przez wiele lat związany z SAS Institute zarówno w strukturach krajowych jak i globalnych. Współpracował również z Qumak, FranklinCovey, Master International, Success Across i Public Consulting Group.

Wykładowca m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego, prelegent szkoleń i warsztatów controllingowych. Autor wielu publikacji, m.in. współautor podręczników dotyczących informatyki ekonomicznej i zarządzania wiedzą. Absolwent MBA IFG i wielu prestiżowych programów szkoleniowych.

mariusz-gorski

Mariusz Górski, Key Account Manager w Controlling Systems

Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników Controlling Systems. Doskonale zna rozwiązania firmy i przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Jest absolwentem wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada duże kompetencje w zakresie zarządzania personelem, zarządzania budżetem, opracowywania procedur. Doświadczenie zawodowe zdobywał w HDS Polska oraz Jeronimo Martins Dystrybucja. Zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów informatycznych wspomagających controlling oraz wizualizację danych. Prelegent wielu konferencji.  Posiada certyfikat Tableau.

anna-madera-roszak

Anna Madera-Roszak, konsultant w Controlling Systems

Praktyk z kilkunastoletnim stażem w obszarze: controllingu produkcyjnego, finansów i rachunkowości, raportowania w spółkach z kapitałem międzynarodowym.

Certyfikowany członek  Międzynarodowego Stowarzyszenia praktyków controllingu ICV.

Autorka artykułów publikowanych w prasie fachowej oraz prelegent konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Obecnie jako konsultant w Controlling Systems w zakresie wdrażania controllingu oraz narzędzi wspomagających pracę controllerów uczestniczyła w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę.

AP_www

Andrzej Piech, konsultant w Controlling Systems

Praktyk w obszarze: controllingu, finansów i rachunkowości. Posiada 23 letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów informatycznych w tym 6 lat we wrażaniu ERP (FK, GM), 17 lat we wdrażaniu systemów klasy BI z budżetowaniem, analizami ekonomicznymi i kalkulacjami. Przeprowadził ponad 60 wdrożeń

Zdobyte certyfikaty: Designing a Business Intelligence Solution for the Enterprise Using Microsoft SQL Server 2005, Designing an ETL Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Integration Services, Designing an Analysis Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services, Designing an Reporting Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services, Zarządzanie projektami wg standardów PMI oraz Prince 2 Foundation, ukończone kursy I-V stopnia w ramach kształcenia Controllerów w Szkole Controllingu w Katowicach, ukończony kurs głównego księgowego

polski