Nasi eksperci controllingu i IT

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się badaniem potrzeb Klientów oraz tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych klasy Business Intelligence, Performance Management i Data Discovery wspomagających controlling, finanse i zarządzanie od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 200 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

Istotne dla Klientów są nie tylko funkcje systemów do controllingu ale także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie ofertować, wdrażać koncepcje controllingu i program do controllingu , szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy z aplikacją controllingową i rozwoju w dziedzinie jaką jest controlling. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Poniżej informacje o naszych kluczowych ekspertach, którzy od wielu lat pracują dla naszych Klientów i szkolą nowych pracowników.

szkolenia_online_z_ekspertem_controllingu
PM1a

Paweł Musiał, Członek Zarządu Controlling Systems

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada 15 lat specjalizacji w systemach informatycznych dla biznesu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.

SONY DSC

Małgorzata Lech, Członek Zarządu Controlling Systems

Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Odbyła wiele szkoleń z zakresu controllingu (m.in. ukończyła Szkołę Controllingu w Katowicach) , technologii związanych z projektowaniem i budową hurtowni danych oraz z zarządzania projektami (m.in. posiada certyfikat Project Managera PRINCE 2).

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Jest ekspertem w dziedzinie finansów i controllingu, swoje doświadczenie zawodowe w tych obszarach zdobyła podczas realizacji prac doradczych oraz projektowania i nadzorowania wdrożeń controllingowych narzędzi informatycznych w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Jest jednym z założycieli firmy. Od 2015 roku jest Członkiem Zarządu Controlling Systems i odpowiada za zarządzanie operacyjne i finanse firmy.

Grzegorz Rawicz Mańkowski

Dr Grzegorz Rawicz-Mańkowski, Business Development Manager w firmie Controlling Systems

Konsultant i ekspert w zakresie analityki biznesowej. Rozpoczynał edukację od nauk medycznych, doktorat z patofizjologii przygotowywał we Francji, zajmował się technologiami dla osób niepełnosprawnych. Stypendysta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. 

Od ponad 20 lat jest związany z rynkiem Business Intelligence. Doskonale zna narzędzia klasy Business Intelligence, Business Performance Management czy Data discovery oraz przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Wieloletni pracownik Controlling Systems. Wcześniej przez wiele lat związany z SAS Institute zarówno w strukturach krajowych jak i globalnych. Współpracował również z Qumak, FranklinCovey, Master International, Success Across i Public Consulting Group.

Wykładowca m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego i Estonian Business School, prelegent szkoleń i warsztatów controllingowych. Autor wielu publikacji, m.in. współautor podręczników dotyczących informatyki ekonomicznej i zarządzania wiedzą. Absolwent MBA IFG i wielu prestiżowych programów szkoleniowych.

mariusz-gorski

Mariusz Górski, Key Account Manager w Controlling Systems

Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników Controlling Systems. Doskonale zna rozwiązania firmy i przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Jest absolwentem wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada duże kompetencje w zakresie zarządzania personelem, zarządzania budżetem, opracowywania procedur. Doświadczenie zawodowe zdobywał w HDS Polska oraz Jeronimo Martins Dystrybucja. Zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów informatycznych wspomagających controlling oraz wizualizację danych. Prelegent wielu konferencji.  Posiada certyfikat Tableau.

AP_www

Andrzej Piech, konsultant w Controlling Systems

Praktyk w obszarze: controllingu, finansów i rachunkowości. Posiada 27 letnie doświadczenie we wdrażaniu projektów informatycznych w tym 8 lat we wrażaniu ERP (FK, GM), 19 lat we wdrażaniu systemów klasy BI z budżetowaniem, analizami ekonomicznymi i kalkulacjami. Przeprowadził ponad 65 wdrożeń.

Zdobyte certyfikaty: Designing a Business Intelligence Solution for the Enterprise Using Microsoft SQL Server 2005, Designing an ETL Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Integration Services, Designing an Analysis Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Analysis Services, Designing an Reporting Solution Architecture Using Microsoft SQL Server 2005 Reporting Services, Zarządzanie projektami wg standardów PMI oraz Prince 2 Foundation, ukończone kursy I-V stopnia w ramach kształcenia Controllerów w Szkole Controllingu w Katowicach, ukończony kurs głównego księgowego

Szkolenia, warsztaty i doradztwo w controllingu

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się controllingiem i IT od 15 lat.  Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej. Od 2003 roku. Dlatego skutecznie doradzamy na zasadzie outsourcing controllingu, przeprowadzamy warsztaty controllingowe i szkolenia z controllingu. 

Wypracowujemy i wdrażamy koncepcję controllingu, poprzez specjalistyczne usługi doradcze – pomaga nam doświadczenie ponad 150 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń. To olbrzymia  wartość wartość dodana dla Naszych Klientów i nasza przewaga konkurencyjna. Narzędzia i koncepcja potrzebują odpowiednich pracowników. Wspomagamy rozwój zawodowy controllerów, budujemy zespoły controllingowe. Kształcimy controllerów zarówno z „twardych”, jak i z „miękkich” aspektów dziedziny  zarządzania jaką jest controlling.

Blog o controllingu

Mamy kompetencję, doświadczenie i praktyczną wiedzę o controllingu. Chcemy wpierać controlling w firmach w Polsce

Ponieważ wiedza jest jedynym towarem, który dzielony rośnie, dlatego przez ekspertów Controlling Systems rozwijamy blog o controllingu.

Będziemy tu Państwu udostępniać ciekawe i merytoryczne treści. Będą to zarówno dłuższe opracowania, krótsze spostrzeżenia, opinie czy ciekawe aktualności. Zachęcamy do lektury.