Nasi eksperci controllingu i IT

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się badaniem potrzeb Klientów oraz tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych klasy Business Intelligence, Performance Management i Data Discovery wspomagających controlling, finanse i zarządzanie od wielu lat. Przeprowadziliśmy ponad 200 wdrożeń w Polsce – w firmach bardzo różnych branż. Trudno znaleźć w Polsce drugi taki zespół, który ma na koncie tyle zrealizowanych projektów w tej dziedzinie.

Istotne dla Klientów są nie tylko funkcje systemów do controllingu ale także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie ofertować, wdrażać koncepcje controllingu i program do controllingu , szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy z aplikacją controllingową i rozwoju w dziedzinie jaką jest controlling. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Poniżej informacje o naszych kluczowych ekspertach, którzy od wielu lat pracują dla naszych Klientów i szkolą nowych pracowników.

szkolenia_online_z_ekspertem_controllingu
Paweł Musiał - Członek Zarządu Controlling Systems

Paweł Musiał, Członek Zarządu Controlling Systems

Absolwent Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Od 2001 roku zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów wspomagających controlling.

Certyfikowany członek międzynarodowego stowarzyszenia praktyków controllingu ICV, członek zarządu koła ICV Warszawa, prelegent wielu konferencji z zakresu koncepcji i narzędzi w controllingu.

Prowadzi zajęcia z studentami takich uczelni jak: SGH Warszawie oraz UMK w Toruniu.

Jako Partner w Controlling Systems Sp. z o.o. uczestniczył w wielu projektach, prowadzonych przez Firmę. Obecnie odpowiada m.in. za rozwój narzędzi i koncepcji controllingowych, wspomaga controllerów łącząc „miękkie” i „twarde” elementy zarządzania.

SONY DSC

Małgorzata Lech, Członek Zarządu Controlling Systems

Jest absolwentką kierunku Finanse i Bankowość Wydziału Gospodarki Narodowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Odbyła wiele szkoleń z zakresu controllingu (m.in. ukończyła Szkołę Controllingu w Katowicach) , technologii związanych z projektowaniem i budową hurtowni danych oraz z zarządzania projektami (m.in. posiada certyfikat Project Managera PRINCE 2).

Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się wdrażaniem rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Jest ekspertem w dziedzinie finansów i controllingu, swoje doświadczenie zawodowe w tych obszarach zdobyła podczas realizacji prac doradczych oraz projektowania i nadzorowania wdrożeń controllingowych narzędzi informatycznych w wielu przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Jest jednym z założycieli firmy. Od 2015 roku jest Członkiem Zarządu Controlling Systems i odpowiada za zarządzanie operacyjne i finanse firmy.

Dr Grzegorz Rawicz-Mańkowski - Business Development Manager

Dr Grzegorz Rawicz-Mańkowski, Business Development Manager w firmie Controlling Systems

Konsultant i ekspert w zakresie analityki biznesowej. Rozpoczynał edukację od nauk medycznych, doktorat z patofizjologii przygotowywał we Francji, zajmował się technologiami dla osób niepełnosprawnych. Stypendysta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej. 

Od ponad 20 lat jest związany z rynkiem Business Intelligence. Doskonale zna narzędzia klasy Business Intelligence, Business Performance Management czy Data discovery oraz przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Wieloletni pracownik Controlling Systems. Wcześniej przez wiele lat związany z SAS Institute zarówno w strukturach krajowych jak i globalnych. Współpracował również z Qumak, FranklinCovey, Master International, Success Across i Public Consulting Group.

Wykładowca m.in. na Akademii Leona Koźmińskiego i Estonian Business School, prelegent szkoleń i warsztatów controllingowych. Autor wielu publikacji, m.in. współautor podręczników dotyczących informatyki ekonomicznej i zarządzania wiedzą. Absolwent MBA IFG i wielu prestiżowych programów szkoleniowych.

Mariusz Górski - Key Account Manager

Mariusz Górski, Key Account Manager w Controlling Systems

Jeden z najbardziej doświadczonych pracowników Controlling Systems. Doskonale zna rozwiązania firmy i przykłady ich efektywnego wykorzystania w różnego typu organizacjach.

Jest absolwentem wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Posiada duże kompetencje w zakresie zarządzania personelem, zarządzania budżetem, opracowywania procedur. Doświadczenie zawodowe zdobywał w HDS Polska oraz Jeronimo Martins Dystrybucja. Zajmuje się doradzaniem Klientom w zakresie systemów informatycznych wspomagających controlling oraz wizualizację danych. Prelegent wielu konferencji.  Posiada certyfikat Tableau.

AP_www

Andrzej Piech, czołowy konsultant w Controlling Systems i wieloletni praktyk w obszarach: controllingu, finansów i rachunkowości

    • 27 lat doświadczenia we wdrażaniu projektów IT, w tym 8 lat ERP i 19 lat we wdrażaniu systemów klasy BI z budżetowaniem, analizami i kalkulacjami.
    • Osobiście przeprowadził ponad 65 skomplikowanych wdrożeń.
    • Posiada certyfikaty – z projektowania rozwiązań BI, architektury ETL, rozwiązań analitycznych i projektowania architektury rozwiązań raportowania, a także certyfikaty zarządzania projektami PMI i Prince 2 Foundation.
    • Ukończył kursy – głównego księgowego oraz kursy I-V stopnia w ramach kształcenia Controllerów w Szkole Controllingu w Katowicach.

Szkolenia, warsztaty i doradztwo w controllingu

Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie specjalistów zajmujących się controllingiem i IT od 2003 roku.  Nie robimy nic innego. Ale to co robimy, robimy najlepiej. Od 2003 roku. Dlatego skutecznie doradzamy na zasadzie outsourcing controllingu, przeprowadzamy warsztaty controllingowe i szkolenia z controllingu. 

Wypracowujemy i wdrażamy koncepcję controllingu, poprzez specjalistyczne usługi doradcze – pomaga nam doświadczenie ponad 200 zrealizowanych w Polsce i za granicą wdrożeń. To olbrzymia  wartość wartość dodana dla Naszych Klientów i nasza przewaga konkurencyjna. Narzędzia i koncepcja potrzebują odpowiednich pracowników. Wspomagamy rozwój zawodowy controllerów, budujemy zespoły controllingowe. Kształcimy controllerów zarówno z „twardych”, jak i z „miękkich” aspektów dziedziny  zarządzania jaką jest controlling.

Blog o controllingu

Mamy kompetencję, doświadczenie i praktyczną wiedzę o controllingu. Chcemy wpierać controlling w firmach w Polsce

Ponieważ wiedza jest jedynym towarem, który dzielony rośnie, dlatego przez ekspertów Controlling Systems rozwijamy blog o controllingu.

Będziemy tu Państwu udostępniać ciekawe i merytoryczne treści. Będą to zarówno dłuższe opracowania, krótsze spostrzeżenia, opinie czy ciekawe aktualności. Zachęcamy do lektury.