fbpx

Dlaczego można nam zaufać?

Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, business intelligence, IT i zarządzanie. Nasi kluczowi specjaliści pracują z nami razem od wielu lat. Od 15 lat wspomagamy firmy w controllingu. Efektem tej pracy jest ponad 150 aktywnych Klientów i ponad 3000 Użytkowników naszych rozwiązań. Więcej w sekcji- klienci.

Jesteśmy firmą z 100% polskim kapitałem i od 2003 roku koncentrujemy się na controllingu.

Dla naszych klientów utrzymujemy 3 linie wsparcia w języku polskim.

  • Hot line – telefoniczne wparcie w zakresie funkcjonalności systemu
  • Konsultant – wsparcie przez doświadczonego konsultanta lub controllera w zakresie dziedziny controllingu, hurtowni danych i systemu
  • Programista – modyfikacje bezpośrednio w systemie lub bazie danych dla potrzeb Klientów

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV. Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Kompetencje IT – od kilkunastu lat pracujemy w technologii Microsoft (Microsoft.net, MS Excel, bazy danych MS SQL serwer), w której rozwijamy system Eureca. Projektujemy i realizujemy rozbudowane hurtownie danych jak i pojedyncze kostki OLAP. Budujemy mechanizmy ETL, które umożliwiają pobieranie danych z dowolnych systemów ewidencyjnych Klienta lub wykorzystujemy szybli import danych z plików MS Excel. Znamy i wykorzystujemy technologie Power BI, Zebra BI i Tableau Software. Integrujemy się z dowolnymi systemami ERP, BI czy hurtowniami danych Klienta aby uzyskać efekt synergii.

Controlling Systems Microsoft Partner Silver Application Development
MS SQL Server

Zespół kluczowi eksperci – pracują z nami od wielu lat,

Nasz zespół liczy 25 osób i są to głównie konsultanci pracujący z Klientami i pracownicy działu produkcji oprogramowania. Konsultanci realizują nie tylko usługi wdrożeniowe, ale także szkolenia i doradztwo.

Ważna jest nie tylko funkcjonalność rozwiązań controllingowych. Istotne są także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie oferować, wdrażać, szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy i rozwoju. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu LinkedIN.

Dlaczego dajemy gwarancję udanej realizacji projektu z nami?

Bo liczą się ludzie, ich kompetencje i zaangażowanie. Pracownicy którzy rozumieją potrzeby Controllerów i Menedżerów i potrafią doradzić.  W sytuacji gdy specjaliści mają do dyspozycji sprawdzone przez ponad 150 Klientów – metody wdrożeniowe i funkcjonalny system Eureca, to ryzyko inwestycji jest nieduże. Jedną z zasad, którą się kierujemy w pracy jest wartość tego co robimy dla Klienta.

Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu Linkedin oraz w zakładce “Nasi eksperci” w lewej kolumnie tej strony.

Zasady gwarancji dla firm, gdzie jest komórka organizacyjna controllingu
i jest potrzeba usprawnienia procesów:

Jeżeli po analizie Państwa potrzeb stwierdzimy, że nasze rozwiązania i kompetencje są tu właściwe to oferujemy naszym potencjalnym Klientom gwarancje satysfakcji na pierwszy, dokładnie sprecyzowany etap wdrożenia – zwracamy koszty zakupu licencji systemu Eureca w przypadku braku zakładanych efektów wdrożenia po tym etapie. Z reguły jest to kluczowy etap dla Klienta i o może on szybko ocenić sytuację. Dlatego dajemy Ci pewność inwestycji.

Gwarancja dla firm, w których rozpoczynamy działania controllingowe:

Potrafimy doradzić i wskazać na te działania, które przyniosą najlepsze efekty. Rozpoczynamy prace od istotnego obszaru, ale jednocześnie takiego, który szybko w naszej ocenie przyniesie wymierne efekty dla firmy. Kolejne prace uruchamiamy, gdy właściciel lub zarząd firmy odnotują korzyści finansowe lub operacyjne z realizacji pierwszego etapu.

Jeśli takich efektów nie będzie to zwracamy koszty poniesione na ten pierwszy etap z tytułu gwarancji satysfakcji.

Gdy firma odnotuje korzyści finansowe lub operacyjne to przechodzimy do następnych prac, które rekomendujemy. Mogą być one finansowane z dotychczasowych efektów. Kolejny etap oznacza dodatkowe efekty, które sumarycznie będą wyższe niż po pierwszym etapie.

To co jest dla nas ważne i potwierdza nasze słowa to fakt, że obsługujemy ponad 150 Firm oraz ponad 3000 Osób – Użytkowników naszych rozwiązań:

Controlling w firmach produkcyjnych - Plastimet