Dlaczego można nam zaufać?

Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, business intelligence, IT i zarządzanie. Nasi kluczowi specjaliści pracują z nami razem od wielu lat. Od 2003 roku wspomagamy firmy w controllingu. Efektem tej pracy jest ponad 200 przeprowadzonych wdrożeń i ponad 3000 Użytkowników naszych rozwiązań. Więcej w sekcji- klienci.

Jesteśmy firmą z 100% polskim kapitałem i od 2003 roku koncentrujemy się na controllingu.

Dla naszych klientów utrzymujemy 3 linie wsparcia w języku polskim.

  • Hot line – telefoniczne wparcie w zakresie funkcjonalności systemu
  • Konsultant – wsparcie przez doświadczonego konsultanta lub controllera w zakresie dziedziny controllingu, hurtowni danych i systemu
  • Programista – modyfikacje bezpośrednio w systemie lub bazie danych dla potrzeb Klientów

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV. Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Kompetencje IT – od kilkunastu lat pracujemy w technologii Microsoft (Microsoft.net, MS Excel, bazy danych MS SQL serwer), w której rozwijamy system Eureca. Projektujemy i realizujemy rozbudowane hurtownie danych jak i pojedyncze kostki OLAP. Budujemy mechanizmy ETL, które umożliwiają pobieranie danych z dowolnych systemów ewidencyjnych Klienta lub wykorzystujemy szybli import danych z plików MS Excel. Znamy i wykorzystujemy technologie Power BI, Zebra BI i Tableau Software. Integrujemy się z dowolnymi systemami ERP, BI czy hurtowniami danych Klienta aby uzyskać efekt synergii.

Controlling Systems Microsoft Partner Silver Application Development
MS SQL Server

Zespół kluczowi eksperci – pracują z nami od wielu lat,

Nasz zespół liczy 25 osób i są to głównie konsultanci pracujący z Klientami i pracownicy działu produkcji oprogramowania. Konsultanci realizują nie tylko usługi wdrożeniowe, ale także szkolenia i doradztwo.

Ważna jest nie tylko funkcjonalność rozwiązań controllingowych. Istotne są także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie oferować, wdrażać, szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy i rozwoju. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu LinkedIN.

Dlaczego dajemy gwarancję udanej realizacji projektu z nami?

Bo liczą się ludzie, ich kompetencje i zaangażowanie. Pracownicy którzy rozumieją potrzeby Controllerów i Menedżerów i potrafią doradzić.  W sytuacji gdy specjaliści mają do dyspozycji sprawdzone przez ponad 200 Klientów – metody wdrożeniowe i funkcjonalny system Eureca, to ryzyko inwestycji jest nieduże. Jedną z zasad, którą się kierujemy w pracy jest wartość tego co robimy dla Klienta.

Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu Linkedin oraz w zakładce “Nasi eksperci”

To co jest dla nas ważne i potwierdza nasze słowa to fakt, że nasze narzędzia i usługi stanowią wartość dla wielu Użytkowników naszych rozwiązań:

Controlling w firmach produkcyjnych - Plastimet