Dlaczego można nam zaufać?

Łączymy wiedzę ekspercką z takich dziedzin jak controlling, finanse, business intelligence, IT i zarządzanie. Nasi kluczowi specjaliści pracują z nami razem od wielu lat. Od 2003 roku wspomagamy firmy w controllingu. Efektem tej pracy jest ponad 200 przeprowadzonych wdrożeń i ponad 3000 Użytkowników naszych rozwiązań. Więcej w sekcji – klienci.

Jesteśmy firmą z 100% polskim kapitałem i od 2003 roku koncentrujemy się na controllingu.

Dla naszych klientów utrzymujemy 3 linie wsparcia w języku polskim.

  • Hot line – telefoniczne wparcie w zakresie funkcjonalności systemu
  • Konsultant – wsparcie przez doświadczonego konsultanta lub controllera w zakresie dziedziny controllingu, hurtowni danych i systemu
  • Programista – modyfikacje bezpośrednio w systemie lub bazie danych dla potrzeb Klientów

Jako jedna z kilku firm w Polsce i jedna z 80 firm na świecie należymy do grona firmowych członków Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów ICV. Nasi pracownicy mogą korzystać z wymiany wiedzy controllingowej i dobrych praktyk między członkami stowarzyszenia z całego świata. Co istotne, pozwala nam to konfrontować i uzupełniać nasze polskie doświadczenia z opiniami międzynarodowych ekspertów, z najnowszymi trendami i standardami w controllingu i zarządzaniu. Dzięki temu nasi specjaliści mogą stale podnosić swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej wspomagać naszych Klientów w realizacji celów.

Kompetencje IT – od kilkunastu lat pracujemy w technologii Microsoft (Microsoft.net, MS Excel, bazy danych MS SQL serwer), w której rozwijamy system Eureca. Projektujemy i realizujemy rozbudowane hurtownie danych jak i pojedyncze kostki OLAP. Budujemy mechanizmy ETL, które umożliwiają pobieranie danych z dowolnych systemów ewidencyjnych Klienta lub wykorzystujemy szybli import danych z plików MS Excel. Znamy i wykorzystujemy technologie Power BI, Zebra BI i Tableau Software. Integrujemy się z dowolnymi systemami ERP, BI czy hurtowniami danych Klienta aby uzyskać efekt synergii.

Microsoft Partner Silver Application Development
Microsoft Partner Gold Application Development
MS SQL Server
Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV)

Zespół kluczowi eksperci – pracują z nami od wielu lat,

Nasz zespół liczy 25 osób i są to głównie konsultanci pracujący z Klientami i pracownicy działu produkcji oprogramowania. Konsultanci realizują nie tylko usługi wdrożeniowe, ale także szkolenia i doradztwo.

Ważna jest nie tylko funkcjonalność rozwiązań controllingowych. Istotne są także kompetencje osób, które będą takie rozwiązanie oferować, wdrażać, szkolić Użytkowników, a potem wspierać Klienta w codziennej pracy i rozwoju. Nasi eksperci – wieloletni pracownicy Controlling Systems dają taką gwarancję. Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu LinkedIN.

Dlaczego dajemy gwarancję udanej realizacji projektu z nami?

Bo liczą się ludzie, ich kompetencje i zaangażowanie. Pracownicy którzy rozumieją potrzeby Controllerów i Menedżerów i potrafią doradzić.  W sytuacji gdy specjaliści mają do dyspozycji sprawdzone przez ponad 200 Klientów – metody wdrożeniowe i funkcjonalny system Eureca, to ryzyko inwestycji jest nieduże. Jedną z zasad, którą się kierujemy w pracy jest wartość tego co robimy dla Klienta.

Więcej informacji o nich znajdziesz w portalu Linkedin oraz w zakładce “Nasi eksperci”

To co jest dla nas ważne i potwierdza nasze słowa to fakt, że nasze narzędzia i usługi stanowią wartość dla wielu Użytkowników naszych rozwiązań:

Controlling w firmach produkcyjnych - Plastimet