Warunki gwarancji satysfakcji od Controlling Systems

Zasady gwarancji dla firm, gdzie jest komórka organizacyjna controllingu
i jest potrzeba usprawnienia procesów:

Jeżeli po analizie Państwa potrzeb stwierdzimy, że nasze rozwiązania i kompetencje są tu właściwe to oferujemy naszym potencjalnym Klientom gwarancje satysfakcji na pierwszy, dokładnie sprecyzowany etap wdrożenia – zwracamy koszty zakupu licencji systemu Eureca w przypadku braku zakładanych efektów wdrożenia po tym etapie. Z reguły jest to kluczowy etap dla Klienta i o może on szybko ocenić sytuację. Dlatego dajemy Ci pewność inwestycji.

Gwarancja dla firm, w których rozpoczynamy działania controllingowe:

Potrafimy doradzić i wskazać na te działania, które przyniosą najlepsze efekty. Rozpoczynamy prace od istotnego obszaru, ale jednocześnie takiego, który szybko w naszej ocenie przyniesie wymierne efekty dla firmy. Kolejne prace uruchamiamy, gdy właściciel lub zarząd firmy odnotują korzyści finansowe lub operacyjne z realizacji pierwszego etapu.

Jeśli takich efektów nie będzie to zwracamy koszty poniesione na ten pierwszy etap z tytułu gwarancji satysfakcji.

Gdy firma odnotuje korzyści finansowe lub operacyjne to przechodzimy do następnych prac, które rekomendujemy. Mogą być one finansowane z dotychczasowych efektów. Kolejny etap oznacza dodatkowe efekty, które sumarycznie będą wyższe niż po pierwszym etapie.